Teenused

Mööbli hooldus ja remont

Tegeleme ka mööbli kasutamise käigus tekkivate kahjustuste ja vigastuste parandamise ning mööbli taastamisega. Meie spetsialistid aitavad teil professionaalseid vahendeid kasutades taastada viga saanud mööblidetailid või likvideerida ustele, akendele, põrandale tekkinud kahjustused (kriimud, plekid, täkked, mõrad).

Loe lähemalt


Mööbli paigaldamine

Detroit`i kogemus näitab, et mööbli paigaldamine võib tunduda esmapilgul lihtne, kuid tihtipeale osutub üle jõu käivaks. Mööbel koosneb üllatavalt paljudest detailidest, mille kokkupanek nõuab spetsiifilisi teadmisi ja abivahendeid.

Köögimööbli paigaldus

Köögimööbli asjatundlik kokkupanek kujutab endast ülimalt vaevanõudvat ja töömahukat ülesannet, mis eeldab laialdasi kogemusi ning ainulaadseid oskusi. Köögimööbli iga detaili reguleerimine, avade lõikamine olmetehnika paigaldamiseks, ava lõikamine kraanikausi paigaldamiseks, tööpindade joondamine, paigaldamine ja kohandamine – tõeline köögimööbli kokkupanek hõlmab kõike seda. Mõistagi eeldab niivõrd erisuguste tööde teostamine põhjalikke teadmisi, kogemusi, täpsust ja erilisi töövahendeid.

Meie spetsialistid on varustatud professionaalsete seadmete ja tööriistadega, tunnevad materjalide ja konstruktsioonide tehnilisi iseärasusi ning omadusi, töötlusvõtteid, õiget paigaldusjärjekorda – kõik see tagab köögimööbli kvaliteetse kokkupaneku.


Teenused mööbliettevõtetele

Korraldame detailse teenindamise alates Teie tellimusest kuni tööde üleandmiseni: suhtleme tootjaga, lepime kokku sobivaima tööplaani, korraldame transpordi ja laadimise, teostame paigalduse ning koristame pakkematerjali.

LOE LÄHEMALT:

Mööbli paigaldamine